Про нас

"Суші Фреш" - свіжі ласощі їдуть до тебе, де б ти не був!

Чому ми повинні обмежуватися столом, диваном і ресторанної музикою, коли їмо улюблені страви? Часто хочеться з'їсти піцу або суші прямо на улюбленій лавці в парку, або влаштувати для друзів вечір-сюрприз на дому. Ми вважаємо, що життя це свято! І де б він тебе НЕ застав "Суші Фреш" поспішають з смачненьким:

несподівано прийшли гості?

"Суші Фреш"!

хочеться влаштувати "паті на хаті"?

"Суші Фреш"!

гуляєте по місту і захотілося щось спробувати?

"Суші Фреш"!

Ми створили сервіс доставки "Суші Фреш", щоб відповідати 3 принципам:

Фреш

Ми не купуємо інгредієнти великими партіями, як ресторани і кафе. Тому у нас нічого не простоює і завжди залишається свіжим!

фаст

Швидкість нашої доставки - до однієї години в межах міста. Кмітливі кур'єри і одноразовий посуд дозволяють принести вашу їжу цілком, гарячої і готової до подачі на стіл!

в потрібному місці, в потрібний час

Ми знаємо, як це важко щодня готувати, коли хочеться подбати і про сім'ю, і про кар'єру, і про себе. Ми нікого не залишимо голодним! Наші страви може дозволити собі кожен житель міста на сніданок, обід і вечерю!

Для клієнтів "Суші Фреш" їжа це можливість провести час у колі друзів і сім'ї, поділитися останніми враженнями або просто подивитися улюблений серіал. ми створили доставку з популярної міжнародної їжею, яка припала українцям до душі: японської та італійської. знаєте чим відрізняється піца і суші в інших регіонах нашої країни від тих, що готуємо ми? Свіжістю! "Суші Фреш" вибрали цей критерій за вищий знак якості!

Чим особливим виділяються кур'єри і оператори "Суші Фреш"?

ВВІЧИЛИВІ

Ви зайняті і хочете швидко і смачно поїсти? Стурбовані організацією свята і немає часу на проблеми з доставкою? Розуміємо, тому коротко і чітко консультуємо, оформляємо замовлення і акуратно доставляємо. Ми привозимо свято на поріг вашого будинку!

ІДЕЙНІ

Важко вибрати щось смачненьке на вечерю? Оператори мають навички читання вашого настрою і відповідно підбирають найкраще з меню для сьогоднішньої вечері! Жартуємо, але нашим клієнтам здається, що і правда тут є трохи магії. Перевірите і ви?

ВІДКРИТІ

"Суші Фреш" - молода, але дуже смілива команда, яка вдосконалюється разом з вами! Пишіть нам, діліться враженнями, адже ви - джерело наших ідей і натхнення!

Ми хочемо, щоб свята вашої родини і друзів проходили з нами. Вибирайте піцу, суші, бургери, салати, гарячі закуски та інше від "Суші Фреш", щоб навіть самі прискіпливі гості оцінили ваш стіл! Переходь в меню.

"Суші Фреш" це коли хочеться чогось смачненького, хочеться влаштувати свято де завгодно, в будь-який час і всіх здивувати!

Це швидкий обід в будні дні і свято на всю округу для рідних і друзів!

Стеж за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити жодної акції!